27 lutego 2016

INTERNET FRIENDS

HELLO, IT"S ME AGAIN!
Wracam do was z bardzo ważnym dla mnie postem, o internetowej przyjaźni. O mojej internetowej przyjaźni. Kiedyś oglądając filmiki internetowych przyjaciółek, wydawało mi się to takie piękne ale też czasem nie możliwe. Chociaż zawszę się wzruszałam oglądając takie filmiki. Nigdy nie sądziłam, że będę mieć internetowe przyjaciółki, ponieważ zawsze myślałam, że poznawanie ludzi w internecie nie jest takie łatwe, a jednak jest łatwiejsze niż myślałam. Okej, chyba już wszystko jasne. a teraz chcę podzielić się z wami naszą historią, historią naszej przyjaźni i mam nadzieję że wam się spodoba :)
Więc zaczynajmy.
Początek czerwca rok 2015, moja teraźniejsza a wcześniej w ogóle nie znana mi przyjaciółka napisała do mnie na facebooku. Nie pamiętam dokładnych słów jakich użyła, aczkolwiek było to mniej więcej coś w stylu:`Hej!, też jedziesz na koncert One Direction w Norwegii?, mieszkasz tutaj?`
Więc tak, Patrycja, bo tak właśnie się nazywa moja pierwsza internetowa przyjaciółka jest też Directioner i do tego tak długo jak ja.. więc w zasadzie można powiedzieć że połączył nas nasz ulubiony zespół. Drugim plusem jest to iż obie mieszkamy w Norwegii, niestety bardzo daleko od siebie, ale za to w Polsce mieszkamy od siebie z 1h i 40 minut. Kiedy Patrycja do mnie napisała, to oczywiście jej odpisałam, i zaczęłyśmy tak codziennie pisać, jak bardzo się cieszymy na koncert itd. I nawet nie zauważyłyśmy, że zaczęłyśmy się wzajemnie poznawać, co było niesamowite! Kiedy pierwszy raz Patrycja do mnie napisała, nigdy nie sądziłam że możemy być przyjaciółkami a już na pewno nie, że się kiedyś spotkamy. Jak widać, wszystko może się zmienić. Dokładnie 19 czerwca, byłyśmy na tym samym koncercie w Oslo, na koncercie One Direction. Po koncercie bardzo dużo pisałyśmy i byłyśmy całe w emocjach ale niestety nie udało nam się spotkać na koncercie. Okej, dość o Pati. Przechodzimy do Klaudii! Jeśli chodzi o Klaudie to poznałam ją troszkę później, przez instagrama Patrycji, pamiętam wtedy, że Patrycja oznaczyła Klaudie na instagramie w zdjęciu więc weszłam w jej profil i zauważyłam, że też była na koncercie 1D ale w Wiedniu, po czym znalazłam ją na facebooku i po prostu do niej napisałam. Dowiedziałam się że Klaudia i Patrycja przyjaźnią się od 10 lat, więc świetnie się złożyło że akurat zaprzyjaźniłyśmy się w 3! 
Następnie kiedy pojechałam na wakacje do Polski, będąc z moją przyjaciółką Natalia na dworcu w Katowicach czekając na youtuberkę Olciiak oraz Sylwie Przybysz które miały właśnie przyjechać na kilka dni do Katowic, spotkałam przypadkiem po raz pierwszy Klaudie, kiedy mnie zobaczyła, była w szoku i zaczęła mi się uważnie przyglądać i nagle do mnie podbiegła po schodach i przytuliła, ja na początku nie skumałam o co chodzi a później dopiero się zorientowałam że to właśnie Klaudia, dlatego że my wcześniej się za bardzo nie znałyśmy bo pisałam z Klaudia bardzo mało, w porównianiu ile pisałam z Patrycją. Było to naprawdę bardzo nie spodziewane ale bardzo miłe pierwsze spotkanie, chwilkę pogadałyśmy i zrobiłyśmy pamiątkowe zdjęcie. Uwielbiam wspominać ten dzień! Moje drugie spotkanie z Klaudia było 10 stycznia 2016 w Katowicach, dokładnie w tym samym miejscu gdzie się spotkałyśmy po raz pierwszy, był to cudowny dzień, poszłyśmy do galerii katowickiej gdzie byłyśmy między innymi w starbucksie jak i w paru sklepach z ciuchami. Mimo, że nie dostałam pozwolenia na pojechanie do Katowic z jakiegoś powodu, to pojechałam bo było to dla mnie bardzo ważne, kiedy spotkałyśmy się po raz pierwszy, widziałyśmy się na kilka minut a nasze drugie spotkanie było już o wiele dłuższe, bo aż 2 godziny. 
Jeśli chodzi o spotkanie z Patrycja, to było cudownie! Razem z Klaudią w styczniu wymyśliłyśmy plan, o którym Pati nie miała zielonego pojęcia, otóż zaplanowałyśmy nocowanie w 3 u Klaudii w ferie zimowe w lutym, dlatego że ja i Pati przyjeżdżałyśmy w tym samym czasie do Polski, ale właśnie z Klaudia wymyśliłyśmy taki plan żeby Patrycja myślała że ja do Polski nie przylatuje jednak, z powodu różnych rodzinnych problemów itd. Udawałyśmy nawet `poważne kłótnie` na facebooku i rozmowy w których tłumaczyłam Klaudii, że nie mogę przylecieć i wtedy ona wysyłała screeny rozmów do Patrycji, więc wszystko działało jak miało działać! 
Kiedy przyleciałam do Polski 16 lutego nie mogłam uwierzyć że za kilka dni już ją zobaczę po raz pierwszy, znałyśmy się od czerwca 2015 i dopiero w lutym 2016 mogłam ją zobaczyć. Było to dokładnie 19 lutego, przyjechałam dosyć wcześnie rano do Klaudii do Mikołowa, sama, mimo że nigdy wcześniej tam nie byłam ale nawet było okej i sobie z wszystkim poradziłam. Klaudia odebrała mnie razem ze swoim tatą w Mikołowie i pojechaliśmy prosto do niej gdzie planowałyśmy nasze całe spotkanie z Patrycją. Ustawiłyśmy kamerę na statywie która miała nagrywać całe moje spotkanie z Patrycja! Nawet rodzice Klaudii się dołączyli i udawali mnie i Patrycje żebyśmy mogli wszyscy zobaczyć jak to wyjdzie! Zabawa była przednia! Kiedy nadeszła już 12.00 byłyśmy troszkę zdenerwowane po Patrycja miałą już przyjść ale oczywiście nasza księżniczka się spóźniła. Kiedy weszła do pokoju, nie mogłam uwierzyć że serio widzę mojego kochanego aniołka, że mogę w  końcu ją przytulić i się nią nacieszyć, to było niesamowite uczucie, nie jestem w stanie tego opisać. Serce waliło mi jak szalone, Nie byłam w stanie jej puścić, chciałam ją trzymać w objęciach jak najdłużej, w końcu czekałam na to tyle miesięcy... Nikt nie zrozumie mnie tak bardzo jak mogą to zrobić inne internetowe przyjaciółki. Następnie razem z Klaudią opowiadałyśmy Patrycji o naszym całym planie, o naszych fałszywych rozmowach itd.  Nasze nocowanie było jednym z najlepszych nocowań jakie kiedykolwiek miałam, zamówiłyśmy dwie ogromne pizze których oczywiście całych nie zjadłyśmy, siedziałyśmy na łóżkach i się śmiałyśmy, oglądałyśmy filmiki, robiłyśmy sesje. Najpiękniejszą chwilą było to, że mogłam zasnąć obok nich, i kiedy trzymałam Patrycje za rękę by móc lepiej zasnąć. Teraz kiedy o tym myślę, łezka się w oku kręci, bo tak bardzo za nimi tęsknie, tak bardzo mi ich brakuje. 
Następny dzień spędziłyśmy, w galerii, w kinie na filmie How to be single i dosyć się przy nim uśmiałyśmy! Kiedy przyszedł czas pożegnania, nie mogłam w to uwierzyć że zobaczę je znowu dopiero w czerwcu, aż się popłakałam z tą myślą. U mnie to całkiem normalne, jestem strasznie wrażliwą osobą. Kiedy je przytuliłam, czułam że nasza przyjaźń jest wyjątkowa i żadne kilometry tego nie zmienią, nie ważne co by się działo to zawsze będziemy razem. Przed wyjazdem do Norwegii spotkałam się jeszcze ostatni raz z Patrycją, ponieważ Klaudia była trochę chora i było to nasze cudowne ostatnie spotkanie i mam nadzieję że będzie takich o wiele więcej. Teraz tylko czekam do czerwca! 
Co ja mogę tutaj jeszcze napisać? Może to że jestem mega wdzięczna, że je poznałam , że poznałam dwie cudowne osoby, które są przy mnie kiedy potrzebuje wsparcia i kogoś bliskiego. Są przy mnie i potrafią pomóc, mimo że są tak daleko. Czy internetowe przyjaźnie istnieją? Zdecydowanie tak, są to niesamowite, cudowne i najpiękniejsze przyjaźnie moim zdaniem. A dlaczego? Ponieważ mimo kilometrów ile was dzielą, jesteście w stanie to przetrwać, jesteście w stanie przejechać tysiące kilometrów żeby tylko się spotkać. Czy to nie jest cudowne? Moim zdaniem bardzo. Te dwie osoby zmieniły bardzo dużo w moim życiu, i bardzo je kocham, jestem im wdzięczna za wszystko, najbardziej za to że po prostu są. To mi wystarcza. 
Teraz coś dla wszystkich internetowych przyjaciółek, które jeszcze się nie spotkały, nie poddawajcie się! Ponieważ wierzę w was! Wiem, że wam się uda spotkać i w końcu będziecie szczęśliwe przytulając tą drugą osobę, życzę wam tego i całuję! 

Chciałabym się jeszcze na koniec podzielić naszym filmikiem!28 komentarzy:

 1. Cieszę się, ze masz takie przyjaciółki. Świetny post i super zdjęcia 💕💕💕💕

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne zdjęcia . Ja również mam internetową przyjaciółkę, ale nigdy się z nią nie widziałam ba żywo :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Też bym chciała mieć taką internetową przyjaciółkę :P
  Co powiesz na obs za obs ?- zacznij a ja się zrewanżuję
  Zapraszam również na konkurs na moim blogu który sama organizuję


  magicworldprincesscarmen.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne zdjęcia :) Fajnie mieć internetowych przyjaciół, ale trudno z nimi utrzymać kontakt, jeśli przez większość czasu nie ma się z nimi kontaktu na żywo. Ale myślę, że prawdziwa przyjaźń przetrwa taką próbę.
  Pozdrawiam,
  http://mademoisellepaulline.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Miło, że masz takie przyjaciółki - prawdziwy skarb!
  Ja również poznałam parę osób przez internet, niektórych spokojnie mogę nazwać swoimi przyjaciółmi, widujemy się raz do roku, a znamy się ponad 8 lat.

  OdpowiedzUsuń
 6. Internetowa przyjaźń jest cudowna, lecz ciężka. Mnie i moją internetową przyjaciółkę dzieli 1500 km, więc jest naprawdę ciężko. Podobnie ja ty również poznałam ją przez bycie w fandomie, tylko że beliebers. Całkiem niedawno poznałam też Violette, która wydaje sie być cudowna. Ją poznałam właśnie przez bycie directioner. :D
  Obserwuję! :D
  x-lauraxx.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Sama poznałam przyjaciółkę przez internet. To wspaniałe uczucie spotkać się z taką osobą pierwszy raz w prawdziwym życiu.
  Joanna-szwed.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Cudowna historia! :) Super, że mogłaś je w końcu zobaczyć na żywo :)
  Zapraszam Mój Blog :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Też oglądnęłam kiedyś filmik , na temat internetowej przyjaźni i tak samo jak Tobie , zaszkliły mi się oczy . To wspaniałe , że internet potrafi tak połączyć ludzi . GratulujęTobie i Twojej przyjaciółce !
  Mój Blog

  OdpowiedzUsuń
 10. Fajnie, że masz taką przyjaciółkę! :)

  http://justdaaria.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Super, że masz takie przyjaciółki :)
  agnieszka-gromek.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Poznawanie przez net ludzi bywa łatwiejsze, niż w rzeczywistości pod pewnymi względami ;D Np. łatwiej znaleźć osoby o podobnych zainteresowaniach, niż w takiej szkole [grając w te same gry, albo czytając te same strony] ;D
  drewniany-most.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 13. bardzo fajny post :)
  zapraszam do siebie na nowy :)

  morelllocherry.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 14. Świetny post ! Może kiedyś spróbuje poznać kogoś przez interenet... na razie nie jestem za bardzo do tego przekonana ;)

  marthabloguje.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 15. Wspaniała ta wasza przyjaźń, a czas do czerwca szybko zleci :)

  www.linailia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 16. fajnie ze masz takie super internet friends <33 taka przyjazn to skarb <33 Super zdjecia btw
  loveu
  -ania <33

  OdpowiedzUsuń
 17. Ciesze się ze masz tak bliskie osoby i to jeszcze poznane przez internet :)
  http://malwinabeczek.blogspot.com/
  Blog się spodoba? Zaobserwuj!

  OdpowiedzUsuń
 18. Ja niestety nie mam przyjaciółek poznanych przez internet, a szkoda :)
  snapchat:famouspromo -zapraszam ;)
  naoffashion-click

  OdpowiedzUsuń
 19. Super zdjęcia , świetny post ❤️
  www.xthy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 20. Świetny post, wspaniałe zdjęcia i cudowny filmik ^^ Gratuluję takiej przyjaźni ^^
  Sama posiadam internetową przyjaciółkę i jest to naprawdę coś niesamowitego :)
  wy-stardoll.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 21. Fajnie, że masz taką przyjaciółkę. :)

  OdpowiedzUsuń
 22. ojejku świetna sprawa :D

  http://zyciepiszehistoriee.blogspot.com/

  Pozdrawiam Zuzia :)

  OdpowiedzUsuń
 23. Ale to słodkie :* Świetny blog
  http://ellizabetth112.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 24. Ale super! Fajnie, że taka relacja może wytworzyć się nawet przez Internet. Magiczne! :)

  Mój blog - ZAPRASZAM

  OdpowiedzUsuń
 25. Internetowe przyjaźnie są jednymi z najpiękniejszych ! Sama mam kilka internetowych przyjaciółek, bowiem jestem fanką Dawida Kwiatkowskiego i dzięki temu poznałam wiele ludzi, którzy wiele mnie nauczyli i uwielbiam ich ! Zdjęcia masz świetne ! ;)

  http://gronercik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 26. Piękna historia ! Masz bardzo nietypowa urodę, ale bardzo ładna :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 27. świetnie wyglądacie :)
  zapraszamy w wolnej chwili :)

  OdpowiedzUsuń
 28. Ale super! Wspaniale jest poznawać nowe osoby. Przez internet może być nawet łatwiej, bo szukasz często względem jakiegoś tematu.
  https://www.flickr.com/photos/zofianalepa/

  OdpowiedzUsuń